Jdi na obsah Jdi na menu
 


recenze na hru Best Friends:Mein Pferd

24. 5. 2008

vzhled hry

Hra vypadá velmi přesvědšivě.Ale jen,když se podíváme přímo na hru a ne na obal.Již na začátku hry nás však urazí čekání na spuštění a nebo načítání.Potom nás osloví menu.Tam se pasou hříbata.Však nejúspěšnější částí téhle hry je jakoby řečeno děj.I když hrajete DEMO,hra se vám oběví jako skvělá a chcete jí koupit.Ale to nejde.To byste museli do německa.A tam se vám nechce.

děj

Děj hry se koná především ve stáji.Tam se staráte o svého koně.Většinu lidí tohle nebaví a chtějí si zahrát něco dramatějšího.Avšak ukážou se takoví jedinci,kteří tohle milují.Ale stejně nemusíte být jen ve stáji.Můžete si koně nazdobit a potom jít na výstavu.Můžete taky vyhrát ceny.Dá se taky chodit na procházky a v originální hře na něm můžete jezdit.A to je ten samý problém- chcete si koupit originální hru.

grafika

Tato hra se především představuje se skvělou grafikou.Hříbě se hýbe jako ve skutečnosti stejně jako dospělý kůň.Pomůcky se taky nijak nekrabatí a výborně se snimi čistí.kartáče a jiné se otáčejí přesně podél těla a to se u jiných her moc nevidí.Také se skvěle ukazuje jedení koně.Když si vezme jídlo,přežvikuje. Při vycházce se taky skvěle pohybuje.Je vynikající grafika i v přírodě.Domy se taky skvěle udělali.

hodnocení

Tahle hra má mnoho výčitek,ale musíme si všimnout,že má více skvělých věcí,než špatných a to se dá dost říct.Nemůžeme nikdo říct,že se vám hra nelíbí.To si musíte uvědomit.

1